Haziran 23, 2022

FEBAGRUP.COM

Temizlik Bizden Sorulur…

Hizmetlerimiz

İnşaat Sonrası Temizlik
Temizlik hizmetleri arasında en çok tercih edilen inşaat temizlikleri için kullanılan özel malzemeler sayesinde meskeninizde inşaat atığı kalmadan rahatça yaşamanın konforunu tadacaksınız. Firmamız toplu konut temizliklerinde de hizmet vermektedir.

Dış Cephe Cam Temizliği
Dış Cephe Temizlik Şirketi arayışında olan kurumlar için en büyük yardımcınız olarak tüm güvenlik önlemlerini alarak, çalıştırdığımız sgk’lı profesyonel camcılarımız sayesinde gözünüz arkanızda kalmayacak. Binanızın yapısına göre vinçle veya dağcı yöntemleri kullanılarak temizlik işlemleri tamamlanmaktadır.

Temizlik Hizmetleri
Temizlik Hizmetleri alanında kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı esnek çalışmalar yapan firmamız, sizlere daha güzel temizlik hizmetleri verebilmek adına her geçen gün gelişimini sürdürmektedir. İstanbul Temizlik Hizmetleri veren firmalar arasında seçkin bir konumda bulunan firmamızdan genel temizlik hizmetleri ile temizlik hizmetleri personeli temini konularında yardım alabilirsiniz.

Özellikle son 10 yılda Arap, İngiliz ve Rus turistlerin sayısının artmasıyla beraber İstanbul’daki otellerin doluluk oranları %90lara ulaşmakta, bu nedenle oda değişim saatlerinin kısa olmasından dolayı oda temizliği şu şekilde yapılmaktadır:

1. Odadaki çarşaf, nevresim takımı ve yastıkların beyaz hijyen poşetlerine alınarak oda numarasıyla beraber paketlenip alınması ve yatakların mevsime uygun olarak yaz ve kışa göre ayarlanması
2. Yataklarda bulunan sıvı akıntıların temizlenmesi için buhar ve vakum makinelerinin kullanılarak bir sonraki müşteriye rahat ve huzurlu bir şekilde dinleneceği yeni nevresim takımlarının açılması
3. Battaniye ve yorganların değiştirilmesi
4. Özellikle mini-bar, kumanda ve tuvaletlerin özel hijyen malzemeleri ile temizlenerek müşteriye hazır edilmesi
5. Bunların yanında masa, sandalye ve kapıların açılarak havalandırma yapılması
6. Müşteriye hijyenik ortam sağlandıktan sonra lobi, ön banko, yemekhane, toplantı salonu, dinlenme salonları gibi yerlerin yüzeylerinin her 8 saatte bir temizlenmesi gerektiği
7. Bunları yapacak personellerin sağlık bakanlığı tarafından oteller için tebliğ edilen standartlarda yapılması önem arzetmektedir.

Yeşil Temizlik olarak Türkiye’deki otellerin ihtiyaçlarına yönelik olan hizmetlerimizle faaliyet göstermekteyiz. TSE, Sağlık Bakanlığı ve TUROB tarafından yayınlaran tebliğe göre yüksekte çalışma ruhsatına sahip personellerimiz ve otelcilik meslek lisesi mezunu yetkin temizlik çalışanları ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Otel Genel Temizliği
Otelde yoğun insan sirkülasyonu yaşandığı için temizlik sorunu yanında hijyen problemi de ortaya çıkmaktadır. Özellikle otellerde dünyanın dört bir yanından gelen insanlar sebebiyle salgın hastalıklarla mücadele noktasında dezenfeksiyon yoluyla hijyen ayrı bir önem kazanmaktadır.

Otel Periyodik Temizlik
Müşterilerin otelden ayrılmasını takiben yapılması gereken yarı zamanlı temizlik personelleri sayesinde size zaman ve maliyet avantajları sağlıyoruz.

Otel Koltuk Yıkama
Koltuklar sanıldığı gibi sadece silinmeyle temizlenmez, sadece yüzeyindeki toz ve kirler alınmış olur. Bilinmelidir ki koltukların içerisinde insan derilerini besin olarak kullanan miteler sadece antibakteriyel ürünlerle temizlenmektedir.

Mutfak Temizliği steward hizmetleri
Mutfaklarınızın tavandan tabana kadar tüm temizlik işleri
Bu hizmetlerimizin dışında ayrıca oteller için
Otel Halıfleks Yıkama
Otel Yatak Yıkama
Otel Mermer Cilalama
Otel Temizlik Personeli Temini
İnşaat Sonrası Otel Temizliği
Tadilat Sonrası Otel Temizliği
Yangın Sonrası Otel Temizliği
Otellerin cam temizliği
Otellerin dış cephe temizliği
Perpa Ticaret Merkezi
B Blok 13. Kat No: 2566 (Ticaret Odası Yanı)