Haziran 23, 2022

FEBAGRUP.COM

Temizlik Bizden Sorulur…

Hakkımızda

FebaTemizlik, İstanbul’da tüm ilçelerde temizlik ihtiyaçları için ücretsiz keşif ile hizmet vermektedir.. Prensip sahibi temizlik şirketi olarak her türlü sorumluluğu üstlenerek, size ekstra bir iş ve zahmet bırakmadan, gözünüz arkada kalmadan profesyonel bir ekip ve kaliteli ekipmanlarla her türlü temizlik hizmetleri ihtiyacınıza cevap vermektedir. Uygun temizlik fiyatları konusunda herhangi bir arayışa girmeden gönül rahatlığıyla firmamızla çalışma yapabilirsiniz.
İstanbul Temizlik Firmaları arasında kalite ve prensip anlayışıyla öne çıkan firmamız 7/24 haftanın her günü dilediğiniz saatte temizlik hizmetleri vermekte ve meskeninizi kullanıma hazır bir şekilde teslim etmektedir.

Temizlik hizmetleri almak istediğinizde otelinizi, evinizi veya işyerinizi bir başkasına teslim etmenin kolay olmadığının bilincindeyiz. Bunun için Feba Grup Temizlik Şirketi danışma merkezimizden önceki müşterilerimizin referanslarını talep edebilir, aktif müşteri memnuniyeti sistemimiz sayesinde “güncel müşteri memnuniyet anketleri” hakkında rapor alabilirsiniz. Feba Grup Temizlik şirketi başta stewardlar dernek başkanı Erol Aydın’ın idaresinde tecrübeli yönetici kadrosu ve deneyimli personelleriyle talep, isteklerinizde % 100 başarılı sonuçlar veren deneyimi çok eski adı yeni olan Feba Temizlik firmasıyla da irtibata geçiniz.